Категорії

Районний методичний кабінет

Гуленок Любов Володимирівна

завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти Середино-Будської районної державної адміністрації

Освіта: вища, у 1981 році закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут імені О.С. Пушкіна за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання, кваліфікація –  вчитель початкових класів.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

На посаді працює з 2010 року

Здійснює загальне керівництво діяльністю районного методичного кабінету, семінарів директорів шкіл та заступників директорів з навчально-виховної роботи. Аналізує склад і якість педагогічних кадрів району, відповідає за атестацію педагогічних працівників. Відповідає за проходження педагогами курсів підвищення кваліфікації

Відповідає за роботу районних методичних об’єднань вчителів біології, географії, історії та правознавства, економіки, хімії, екології.

 

 

Касеко Любов Дмитрівна

методист районного методичного кабінету

Освіта: вища, у 1992 році закінчила Глухівський державний педагогічний інститут імені С.М. Сергєєва-Ценського за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання, кваліфікація –  вчитель початкових класів.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

На посаді працює з 2006 року

Відповідає за роботу районних методичних об’єднань учителів початкових класів, дошкільної освіти, Організовує формування бібліотечних фондів загальноосвітніх навчальних закладів району.

 

 

Любченко Алла Іванівна

методист районного методичного кабінету

Освіта: вища, у 1989 році закінчила Глухівський державний педагогічний інститут імені С.М. Сергєєва-Ценського за спеціальністю педагогіка і методика початкового навчання, кваліфікація –  вчитель початкових класів.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

На посаді працює з 2007 року

Відповідає за роботу районних методичних об’єднань учителів зарубіжної літератури та російської мови, української мови та літератури, іноземних мов, технологій, класних керівників. Відповідає за роботу з обдарованими учнями, за виховну діяльність у навчальних закладах району.

 

Семенюк Оксана Іванівна

методист психологічної служби районного методичного кабінету

Освіта: вища, у 2006 році закінчила Сумський державний педагогічний інститут імені А.С. Макаренка за спеціальністю фізична реабілітація, кваліфікація –  фізичний реабілітолог, практичний психолог у закладах освіти.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії

На посаді працює з 2006 року

Відповідає за діяльність психологічної служби району, наркологічних постів загальноосвітніх навчальних закладів. Організовує роботу районних методичних об’єднань учителів основ здоров’я. Забезпечує здійснення соціального захисту дітей соціально незахищених категорій.

Відповідає за організацію навчання дітей з особливими освітніми потребами, за роботу сайту відділу освіти. Відповідає за роботу зі зверненнями громадян.

 

Плаксій Марія Михайлівна

методист районного методичного кабінету

Освіта: вища, у 2008 році закінчила Житомирський державний педагогічний університет імені Івана Франка за спеціальністю соціальна педагогіка, кваліфікація –  соціальний педагог у закладах освіти.

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії

На посаді працює з 2015 року

Відповідає за організацію харчування, оздоровлення учнів загальноосвітніх шкіл та вихованців дошкільних закладів. Організовує проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Відповідає за роботу районних методичних об’єднань учителів математики, фізики, основ інформатики, інформаційних технологій Відповідає за профорієнтаційну роботу.